img

Parkingi i zagrożenia związane z wypadkami samochodowymi

Na parkingach istnieje wiele ukrytych niebezpieczeństw, które mogą być przyczyną wypadków samochodowych. Niektóre z tych wypadków prowadzą nawet do poważnych obrażeń.

Rozumiemy, że po wypadku mogą być Państwo zranieni i zdezorientowani. Adwokaci od szkód osobowych z naszego biura w Phoenix pracują pilnie, aby uzyskać odszkodowanie, na które zasługujesz po wypadku, a nasze wyniki mówią same za siebie.

Podczas gdy parkingi mogą wydawać się łatwe do nawigacji, wiele z nich jest źle zaprojektowanych i utrzymanych, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji i poważnych obrażeń.

Pięć z najczęstszych rodzajów wypadków samochodowych, które widzimy na parkingach jest spowodowanych przez:

  • Agresywna jazda
  • Rozproszona jazda
  • Nagłe ruszanie i zatrzymywanie się
  • Obecność pieszych
  • Odmowa ustąpienia pierwszeństwa.

Wypadki samochodowe mogą zdarzyć się wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się pojazdy, mogą dotyczyć jednego samochodu lub kilkudziesięciu, i mogą zdarzyć się przy niskich lub wysokich prędkościach. Nasi adwokaci mają również doświadczenie w reprezentowaniu ofiar w kolizjach z udziałem pieszych.

parking

Jeśli brałeś udział w wypadku na parkingu, nie opuszczaj miejsca zdarzenia, w przeciwnym razie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

  • Po pierwsze, bądź bezpieczny i zejdź z drogi innym uczestnikom ruchu.
  • Po wykonaniu tych czynności należy zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej i zgłosić wypadek.
  • Jeśli wypadek spowodował poważne obrażenia, należy również zadzwonić na policję w celu złożenia raportu.
  • Zachowaj całą dokumentację z wypadku, ponieważ prawnik będzie jej potrzebował podczas przygotowywania Twojej sprawy.

Po wypadku samochodowym, trzeba doświadczonych i zdolnych reprezentacji prawnej w celu ochrony swoich praw. Prawnicy specjalizujący się w wypadkach samochodowych pomagają ofiarom wypadków samochodowych otrzymać odszkodowanie, do którego mogą być uprawnieni na mocy prawa.

Skontaktuj się z prawnikiem specjalizującym się w wypadkach samochodowych już dziś na bezpłatną konsultację, aby omówić swoją sprawę. Możemy pomóc Ci uzyskać sprawiedliwość, na którą zasługujesz.

Piotr Kowal

Redakcja kancelaria-kazimierczak.pl

Zobacz również